0533 034 53 32
Anasayfa / Halı Yıkama

Halı Yıkama

Kayaşehir Halı Yıkama

Kayaşehir halı yıkama olarak, Başakşehir ve Kayaşehir’de Kayaşehir Hijyen Halı Yıkama güvencesi ile %100 memnuniyet garantisi ile halı, koltuk, stor ve zebra perde yıkama hizmeti sunmaktayız. Ev ve iş yerlerimizde kullanmakta olduğumuz halıların temiz olması sağlığımız ve görünüm açısından büyük önem taşımaktadır. Zamanında yıkanmayan halılar öyle bir hal alır ki, bulunduğu yerde yaşayan ev halkının sağlığına zarar verir. Kayaşehir Hijyen Halı Yıkama olarak, siz değerli Kayaşehir sakinlerini bu tür sağlıksız yaşam alanlarından uzak durmanızı öneriyoruz. Bu tür durumlara karşı müşterilerimizi sözlü olarak da uyarmaktayız. Kısacası firma olarak, üzerinde uzun zaman geçirdiğiniz halıları eski görünümüne ve sağlıklı hale getirmek için ciddi yatırımlar yapmaktayız.

Kayaşehir Halı Yıkama

Kayaşehir Halı Yıkama

Kayaşehir’de Profesyonel ve Sağlıklı Halı Yıkama

Siz değerli Kayaşehir sakinlerine yardımcı olmak adına günün yirmi dört saati hizmet vermekteyiz. Kayaşehir Hijyen Halı Yıkama fabrikası oalrak, halı temizliği ile ilgili ihtiyaçlarınızda Kayaşehir halı yıkama fabrikamıza 7/24 ulaşabilirsiniz. Kayaşehir Hijyen Halı Yıkama fabrikamız için yaz ya da kış mevsimi fark etmemektedir. Halı yıkama gereksinimlerinizde Kayaşehir Hijyen Halı Yıkama fabrikası size bir telefon kadar yakın mesafededir. Halılarınızı yıkatmaya karar verdiğinizde veya halılarınızın temizlenme zamanı geldiğinde Kayaşehir Hijyen Halı Yıkama fabrikamıza 0 533 034 53 320 533 034 53 33 numaralı telefonlarımızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kayaşehir Halı Yıkama Ücretsiz Servis

Kayaşehir Halı Yıkama ücretsiz servisimizle halınızı evinizden alıp, itina ile yıkandıktan sonra yine aynı şekilde Kayaşehir Hijyen Halı Yıkama fabrikamızın ücretsiz servisi ile adresinize kadar getiriyoruz. “Benim halım çok kirli. Kesinlikle eski haline dönmez ya da kirleri çıkmaz” diye düşünmeyin. Kayaşehir Hijyen Halı Yıkama fabrikamız, halı yıkama işlemlerinde kullandığı organik ve güçlü halı yıkama şampuanları sayesinde halı, kilim ve yolluklarınızdaki en inatçı ve asla çıkmaz dediğiniz en zor halı lekelerin dahi üstesinden gelmektedir. Halınızı teslim aldığınızda leke ve kirden eser kalmadığını, eski haline geri döndüğünü göreceksiniz. Kayaşehir Halı Yıkama fabrikamızda kullandığımız temizlik maddelerinin tümü bakanlık onaylı olup, halılarınıza ve sağlığınıza herhangi bir zarar vermez.

Kayaşehir Halı Yıkama Tanıtım Filmimiz

Kayaşehir Hijyen Halı Yıkama Servis Bölgelerimiz

 

Kayaşehir Halı Yıkama fabrikasını Facebook‘ta da takip edebilirsiniz.

Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Detaylar

Antik Halı Yıkama

Antik Halı Yıkamada Garantili ve Rakipsiz Fiyatlar

DETAYLAR

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama İçin Bize Ulaşın!

Detaylar
0533 034 53 32